System Lagoon

Najnowszy system Electrolux Lagoon otrzymał certyfikat jakości Woolmark- jako pierwszy na świecie i jedyny system delikatnego czyszczenia odzieży w wodzie. Gwarancja jakości firmy Woolmark , wiąże się z zyskaniem zaufania klientów oraz pewnością doskonałych rezultatów czyszczenia każdego rodzaju garderoby. Lagoon- wyjątkowo skuteczny proces delikatnego prania w wodzie, nasz system łączy w sobie delikatność prania ręcznego oraz skuteczności czyszczenie chemicznego.

 

Lagoon to system stworzony z myślą o ochronie środowiska naturalnego. W pełni ekologiczny, będący w stanie zadbać o czystość każdej garderoby. System Lagoon korzysta z kombinacji rozpuszczalników wodnych oraz detergentów ulegających biodegradacji. W przeciwieństwie do pralni chemicznych, dzięki użyciu wody odzież, nie posiada nieprzyjemnego zapachu.

 

System Lagoon idealnie sprawdza się w czyszczeniu każdego rodzaju włókien, nawet tych najdelikatniejszych. Dzięki Lagoon możesz czyścić ubrania, które nie nadają się do czyszczenia chemicznego takie jak: ubrania ze skórzanym kołnierzykiem, odzież z aplikacjami lub cekinami. System Lagoon jest doskonałą alternatywą do pralni chemicznej w każdej kwestii związanej z czyszczeniem odzieży..

 

System Lagoon dba o twoje tkaniny… Czyszczenie za pomocą wody odświeża czystość bieli oraz rozświetla kolory, które z reguły bledną w trakcie sukcesywnego czyszczenia. Ubrania odzyskują pierwotną miękkość tkanin oraz elastyczność. Możemy zapomnieć o nieprzyjemnym zapachu rozpuszczalników i cieszyć się świeżością ubrań dzięki systemowi Lagoon. Ponadto, stosowane są w nim biodegradalne detergenty w pełni zgodne z międzynarodowymi  standardami ochrony środowiska naturalnego.

 

Oferujemy klientom usługi związane z praniem: zasłon, firan, narzut, koców, kołder, jak również kompleksowe usługi w dziedzinie czyszczenia: koszul, garniturów, bardzo delikatnych materiałów specjalistycznych, a nawet garderoby, która powinno się prać wyłącznie ręcznie.